RU
другой город Украины
Увійти
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
магазин дизайн-послуг
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Дизайн ОФІСУ

Фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
Область
Знайдено: Показати
Показати ще
1
2
3
Дизайн офісу в м. інше місто України, online. Залежно від типу офісного приміщення пріоритетність завдань, які стоять перед дизайном, змінюється. Дизайн інтер'єру офісу покликаний вирішувати дві основні задачі.

Завдання, які вирішує дизайн-проект офісу:

  • Комфортна робота офісного персоналу. Це і зручність комунікації між співробітниками, і швидка робота з документами, і оптимізація розміщення робочих місць, і багато інших чинників.
  • Солідне уявлення компанії в очах її співробітників і контрагентів. Як інтер'єр офісу так і екстер'єр офісу повинен сприяти формуванню правильного образу компанії в умах її партнерів і клієнтів, підтверджувати необхідний рівень статусу, престижу.
 Якщо ми говоримо про кабінет директора , то в його розробці важливим є застосування більш дорогих матеріалів і технологій, більше уваги слід приділити художнім елементам, які здатні підкреслити успішність компанії.
 В умах людей дорогий кабінет асоціюється з успішною компанією, а солідна переговорна здатна вселити впевненість в надійних партнерських відносинах з фірмою.
 
 Але, якщо буде сильний контраст з якістю обробки і меблювання робочих кабінетів підприємства, це може здатися індикатором поверхового ставлення безпосередньо до робочих процесів в компанії.
 Так що не варто нехтувати дизайном і звичайних кабінетів , тим більше, що функціональна частина дизайну в цих приміщеннях може грати навіть більшу роль.

ДИЗАЙН ОФІСНОГО ІНТЕР'ЄРУ

 Сучасний дизайн офісного інтер'єру складний, в першу чергу, своєю лаконічністю .
 Діловий стиль, як і в одязі, це певна стриманість ліній, строгість, практичність.
 Кожна форма повинна бути "на своєму місці", її присутність - обгрунтована і необхідна для вираження конкретної мети.
 Дуже рідко в корпоративному дизайні допускаються надмірності, це може бути пов'язано з певним родом діяльності компанії.
 
 Наприклад, дизайн офісу рекламного або креативного агентства, офіс туристичного агентства або приміщення шлюбного салону, звичайно, зовсім не обов'язково повинні бути строгими і діловими .
 Швидше навпаки, в їх інтер'єрах повинна бути легкість, невимушеність і відчуття свята.
 Але, навіть з огляду на необхідність привнести в інтер'єр таку теплоту і емоції, це не зменшує вимог витримки стилю і певної солідності.
 
 Дотримати всі ці умови, правильно поєднувати напрямок бренду з творчими ідеями в дизайн-проект офісу, підібрати оптимальні за ціною і якістю матеріали для оздоблення, меблі, світильники - завдання не з легких, але це вкрай важливо в ремонті офісів.
 Замовляйте дизайн-проект комерційних інтер'єрів в м. інше місто України у професіоналів.
 
  Консультуйтесь по додатковими питаннями за допомогою кнопки "on-line консультація" справа на цій сторінці або телефонуйте за телефоном, вказаним на сторінці контактів.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто України, online.