RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн бухгалтерії агропромислової компанії

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Бухгалтерія в стилі лофт.
Серед побажань замовника були максимальна взаємоізольованість робочих місць, нестандартне розташування столів та велика кількість озеленення.
Характеристики

Категорія
Дата
Березень 2024
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
84 м.кв
Опис
Основне приміщення та архів були об'єднані в один спільний робочий простір.
На вході встановлена розсувна скляна перегородка, з боків від якої розташовуються комоди, що служать місцями для зберігання файлів та підставками під кашпо, об'єднані довгими лотками.

Біля торцевої стіни, праворуч від входу, знаходиться величезна шафа для зберігання файлів, що переходить у роздягальню, захищену від робочого простору декоративною скляною перегородкою з матованим геометричним орнаментом і торцевим підсвічуванням. Зліва від входу, за комодами, розташована оргтехніка.

Уздовж поздовжньої стіни під вікнами розташовуються робочі столи під кутом 90 градусів один до одного, розділені між собою високими кашпо трикутної форми та високими тумбами, в деяких з яких заховані сейфи.
У протилежної торцевої стіни знаходиться робоче місце керівника та зона відпочинку з диваном та журнальним столиком.
Стіна навпроти входу та частина протилежної стіни оздоблені плиткою з натуральної цегли, яка підсвічена настінними світильниками.

Приміщення висвітлюється світлодіодними світильниками на двох магнітних профілях, що проходять вздовж проходу. Кожна пара робочих місць має індивідуальне підсвічування за допомогою підвісних світильників
Відгук дизайнера
Інтер'єр цієї бухгалтерії зовсім не викликає тих емоцій, які зазвичай у нас виникають, коли ми чуємо слово "бухгалтерія".
Натуральні матеріали, безліч зелені та органічно організований простір створюють відчуття домашнього затишку.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.