RU
+38 097 744 08 67
Для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн ГОСТЬОВОЇ

Приховати фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
Область
Знайдено: Показати
Сортування
За популярністю
За датою
Фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
10
34
Область
Сортування
0.00
0.00
Дизайн ГОСТЬОВОЇ
2023 Серпень
914
0.00
0.00
Дизайн ГОСТЬОВОЇ
2012 Жовтень
2937
Дизайн гостьової кімнати в квартирі або будинку в м. інше місто, online. Гостьовими кімнатами, як правило, називають кімнати будинку або квартири, які призначені для проживання гостей. Але, іноді, гостьовою кімнатою умовно ми називаємо кімнату дорослого сина чи дочки, якщо функціональність кімнати більше, ніж у звичайній спальні: крім сну тут ще зустрічають гостей, працюють або навчаються, і взагалі, проводять багато часу в перебігу дня.
 В такому випадку гостьова по функціональності схожа дитячу, але позбавлена ​​її характерних дитячих ознак.
 
 Дизайн гостьової кімнати, фото якої Вам подобається, Ви можете вислати нам в студію, як побажання по стилю Вашого майбутнього інтер'єру.
 Для цього при перегляді кімнати натисніть кнопку " Додати в обране ", і кімната буде додана в спеціальну "кошик" цього сайту.
 Посилання на всі вибрані кімнати Ви можете відправити нам в студію для обговорення ідей дизайну квартири або собі на поштову скриньку для детального огляду і аналізу.
 

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ГОСТЬОВОЇ В КВАРТИРІ

 Дизайн гостьових кімнат має набір ознак і типових елементів.
 З меблів тут, як правило, присутній розкладний диван, шафа, стіл, інші - "на смак".
 В основному, підхід до дизайну цих приміщень схожий на дизайн віталень , але, внаслідок менших площ і обмежень бюджету на ремонт, їх оформлення часто виглядає простіше.
 
 Однак, і тут знайдеться місце оригінальним ідеям, якесь незвичайне поєднання меблів і фактур стін, гра на контрастах або невеликий розписана ділянка стіни і стелі.
  Головне , щоб все це було вдало вписано в архітектуру приміщення, перемагало незручні форми стін і стелі, було доречним і відображало смаки людей, які тут проживають.
  

5 КРОКІВ РОЗРОБКИ ОПТИМАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ ГОСТЬОВОЇ В БУДИНКУ

  1. Визначте, це кімната тільки для гостей, або, можливо, у неї може бути ширший функціонал . Часто, виділивши окрему кімнату виключно для проживання гостей, наші замовники потім шкодують, що не зробили собі робочий кабінет або окрему їдальню, або спортзал. Чи справді часто до Вас приїжджають гості?
  2. Розмістіть меблі так, щоб і відпочивати, і працювати за столом, і спілкуватися сидячи на дивані було зручно і комфортно
  3. Виконайте візуалізацію інтер'єру будинку. Для гостьових ми рекомендуємо нейтральну колірну гамму, оскільки вона, якщо і не сподобається абсолютно всім, то хоча б нікого не буде дратувати.
  4. Не економте на кресленнях дизайн-проекту : будь-який по складності ремонт будинку можна зробити погано, якщо відсутні деталі - що, де і як потрібно зробити
  5. Для досягнення найкращого результату, замовте авторський нагляд
 Як і будь-яку кімнату, дизайн інтер'єру гостьової кімнати краще виконає професійний дизайнер інтер'єру.
 
  Замовляйте індивідуальний дизайн-проект кімнат в м. інше місто в студії "Інтер'єр-Ідея".
 Також Ви можете замовити дизайн on-line, вибравши варіант комплектації проекту на нашому сайті.
 Ми зв'яжемося з Вами і уточнимо деталі.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.