RU
+38 097 744 08 67
Для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн КУХНІ

Приховати фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
Область
Знайдено: Показати
Сортування
За популярністю
За датою
Фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
7.8
60
Область
Сортування
0.00
0.00
Дизайн КУХНІ
2023 Листопад
1061
0.00
0.00
Дизайн КУХНІ
2023 Листопад
518
Показати ще
1
2
3
4
Дизайн кухні в квартирі або будинку в м. інше місто, online.
Кухня - це одне з найскладніших приміщень в дизайні квартир.
Сучасні кухні в будинку, дизайн яких все більше схожий на виставковий стенд новітніх технологій, повинні розроблятися дизайнерами, які стежать за технологічним прогресом в цій області.

У дизайні квартири найчастіше реалізувати всі побажання замовника неможливо, так як не дозволяє площа приміщення.
У такому випадку доводиться шукати компроміс між красою і функціональністю.
Причому підсумковий результат може істотно залежати від індивідуальних потреб замовника і його пріоритетів.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН КУХНІ В КВАРТИРІ

Дизайни кухонь істотно зав'язані  на дизайні кухонних меблів, який, в свою чергу, залежить від потреб господині і її сім'ї, виробничих стандартів меблів, правил ергономіки і зручності.
Вдало підібрана техніка може мати значний вплив на загальне оформлення кухні.
Фото реалізованих проектів кухонь чітко це показують.

ДИЗАЙН КУХНІ В БУДИНКУ

Дизайн кухні в приватному будинку, зазвичай, простіший, оскільки площа приміщення тут більша.
Тому завдання істотно спрощується і відкривається більше можливостей урізноманітнити інтер'єр: можна зробити кухню в класичному стилі, зробити частину кухонних меблів окремо від основного кухонного гарнітура, так званим, острівцем; або, навпаки, додати барну стійку, як ми це часто робили, розробляючи дизайнерські проекти кухні.
Останній прийом рекомендується використовувати, якщо барна стійка знайде своє практичне застосування, а не служитиме тільки як прийом зонування приміщення.
Кутові кухні, дизайн яких ми виконували, досить часто містять цей елемент.

Сучасні дизайни кухні набуває популярності як серед власників квартир, так і в приватних будинках.
Звичайно, в такому випадку необхідно все житло зробити в українському стилі, щоб зберегти цілісний простір. 

Знання матеріалів, використовуваних при виготовленні меблів, їх характеристик і вартості також має величезне значення, щоб в результаті отримати красиві кухні.

ОФОРМЛЕННЯ КУХНІ В КВАРТИРІ

Деякі ідеї можна реалізувати тільки в матеріалах, які можуть бути в десятки разів дорожче аналогічних стандартних матеріалів.
Наприклад, стільниця зі штучного або натурального каменю - це перша ознака кухні VIP-рівня.
Дизайнерські кухні з натурального дерева також дорогий варіант.
І дизайнер кухні повинен розуміти приблизний діапазон вартості кухні на етапі її розробки, щоб малювати проект максимально можливий і доступний для реалізації.
Звичайно, дизайн класичної кухні майже неможливо зробити в економ-сегменті.
Класичні кухні - дизайн для VIP-сегмента.

Якщо дизайн, наприклад, вітальні можна виконати пропрацювавши меблі орієнтовно або не опрацьовуючи зовсім, то дизайн кухні тісно зав'язаний на деталях меблів: не розібравшись як конкретно буде розміщена техніка, що буде зберігатися в якому шафці, яким буде обідній стіл, буде не зрозуміло, де краще вивести електрику і вистачить чи цих меблів взагалі.
Тому відкладати дизайн меблів на час після виконання ремонту вкрай небажано.

Так "з якого ж боку підійти" до ремонту кухні і які ідеї ми можемо запропонувати?

  • необхідно сформувати бажаний кінцевий результат: яку техніку Ви б хотіли розмістити на кухні, яка довжина поверхні стільниці Вам необхідна для комфортної роботи на кухні, на скільки людей необхідний стіл, який стиль і матеріали Вам ближче до душі.
  • необхідно порівняти бажаний кінцевий результат з реальною ситуацією: площі приміщення, можливостями власного гаманця і стилем всієї квартири. Якщо бажання не збігаються з можливостями, необхідно розставити пріоритети, вирішити, що дійсно важливо реалізувати, а від чого слід відмовитися. Зазвичай, багато таких "конфліктуючих" бажань виявляється на наступному етапі.

ЯК ПРАЦЮЄ ДИЗАЙНЕР КУХНІ

Наступним кроком виконується планування кухні або, що те ж саме, функціональний план розташування меблів. 
Дизайнер кухні розробляє оптимальний план з урахуванням потреб і побажань замовника і свого бачення найкращого результату.
Якщо існують чинники, які унеможливлюють створення єдиного варіанта, який би враховував всі побажання, то робиться кілька варіантів, кожен зі своїми плюсами і мінусами.
Наприклад, побажання замовника розташувати кухонну мийку навпроти вікна унеможливить розміщення на кухні барної стійки.
Велика техніка може кардинально змінити дизайн цього типу приміщень. Наприклад, холодильник, в залежності від його моделі і габаритів, може поміняти розташування решти всіх меблів і функціональних зон.
Якщо клієнтові в такому випадку заздалегідь незрозуміло який варіант буде більш пріоритетним, дизайнер зробить плани обох варіантів на розгляд.

Після узгодження орієнтовного плану розташування меблів, робиться комп'ютерна 3Д візуалізація, при якій кухонний гарнітур розробляється більш детально, як і стіни, підлогу, стелю - інтер'єр в цілому. 
Звичайно, попередньо узгоджується стильовий напрям інтер'єру шляхом посилань на фотографії і візуалізації інтер'єрів в журналах або на різних інтернет-сайтах.

Під час першого показу візуалізацій, проходить обговорення дизайну замовником.
Якщо замовник не погоджує візуалізацію відразу, в проект вносяться корективи та уточнення і візуалізація переробляється.
При правильному послідовному поетапному підході до розробки дизайну досить однієї-двох таких переробок.

Після узгодження кольорових зображень дизайнер кухні робить всі креслення, необхідні для виконання ремонту кухні і меблювання.

Таким чином, наші замовники отримують інтер'єри кухонь, які підходять їм і функціонально, і за кольором, і за стилем, і по гаманцю.
Ми також запропонуємо Вам майстрів-ремонтників і оптимальну студію з виготовлення меблів, якщо виникне така необхідність, для того, щоб правильно поєднати ідеї на папері та з їх реалізацією.

Замовити дизайн квартири в м. інше місто в студії "Інтер'єр-Ідея"!

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.