RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн території

Планування ділянки, 3d візуалізація, розміщення освітлення, розробка малих архітектурних форм
Планування ділянки, 3d візуалізація, розміщення освітлення, розробка малих архітектурних форм
Опис
В м. інше місто, online, ми з легкістю сплануємо для Вас територію ділянки, його освітлення, розташування і дизайн малих архітектурних форм, намалюємо і накреслимо.
Звертайтеся!
Відгуки
"Перед тим як розпочати будівництво будинку, замовив проект у однієї відомої компанії, але з часом зрозумів, що хочу оновити зовнішній вигляд будинку (фасад). Хотілося щось сучасне. Нажаль, звертався до двох компаній і жодна не змогла задовільнити мої побажання, надсилаючи примітивні варіанти. Лише після того як я звернувся до студії "Дизайн-студія Інтер'єр-Ідея", залишився повніст задоволеним, так як отримав бажаний результат. Найважче завдання, яке стояло перед дизайнерами даної компанії полягало в тому, що "коробка" будинку вже була збудована, і треба було задовільнити мої побажання, виходячи з того, що вже було. Приємно був вражений результатами відразу ж після першого надісланого мені варіанту. Попередня зустріч біля будинку не пройшла марно: зробивши усі необхідні заміри, та врахувавши усі побажання - я отримав від дизайнерів саме те, що і очікував. Під час опрацювання мого замовлення дизайнери компанії дійсно намагалися підібрати найкраще рішення, а не вислати чим по-швидше будь-який варіант. Окрему подяку хочу висловити дизайнеру Юлі, за професійний підхід до клієнта і за те що Ви чуєте і саме головне розімієте клієнта. Бажаю процвітання та росту Вашій компанії та колективу!!! Юля, МоЛоДеЦь! "
"Очень благодарна за профессиональный подход и человеческие качества Павлу и Ирине. В своем воображении нарисовала нестандартный дом (достаточно большая площадь первого этажа), но хотелось, чтобы внешне выглядел не большим и в стиле Шале.
Команда Интерьер-Идея справилась з заданием быстро и качественно, мне сразу понравился первый предложенный вариант екстерьера, дальше были детали и согласования.
Классно, когда получаешь то, про что мечтал.)))
Спасибо за работу и приятное общение!
Успехов вам! :)"
"Хорошая компания, приемлемая цена, приятно коммуницировать, хороший результат, короткие сроки, в удобном виде проект."
Супутні послуги