RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ

Приховати фільтр
Стиль
Мансарда
Площа
Область
Знайдено: Показати
Сортування
За популярністю
За датою
Фільтр
Стиль
Мансарда
Область
Сортування
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Червень
55
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Червень
73
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Травень
137
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
222
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
298
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
196
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
313
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
312
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Квітень
220
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Березень
497
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Березень
636
0.00
0.00
Дизайн інтер'єру КВАРТИРИ, БУДИНКУ
2024 Березень
441
Показати ще
1
2
3
4
35
Дизайн квартир і будинків в м. інше місто, online. Тут Ви можете побачити можливі варіанти ремонту квартир різних за площею, конфігурацією і стилем, наприклад, дизайн однокімнатної квартири, дизайн двокімнатної квартири, дизайн мансардних кімнат.

Фото кімнат після ремонту ми розміщуємо в іншому розділі.
Тут же ми розміщуємо комп'ютерні візуалізації інтер'єрів квартир більшості виконаних нами проектів.

Ми зробимо Вам красиву квартиру з різним ремонтним бюджетом.
На нашому сайті дизайн-студії ми хочемо показати, що у нас в портфоліо є проекти, які відповідають Вашим запитам, будь це дизайн маленької квартири або дизайн інтер'єру приватного будинку.

Це розділ містить інтер'єри будинків і дизайни кімнат у різних варіантах.
Це допоможе Вам вирішити питання, як облаштувати кімнату самостійно, хоча ми все ж рекомендуємо за таким складним завданням звернутися до професіоналів. 
Картинки кімнат, представлені тут, звичайно, Ви можете адаптувати під своє приміщення, але набагато кращого результату можна досягти, якщо підійти до цього процесу більш грунтовно і замовити індивідуальну розробку, з урахуванням Ваших потреб і можливостей. 
Якщо кожен м2 оздоблення стіни, підлоги або стелі підібраний під Вас, тоді ремонт в кімнаті буде індивідуальним, що відобразить саме Ваш запит. 
Така кімната, однозначно, для Вас буде більш красивою кімнатою, ніж будь-яка інша 3д-візуалізація на нашому сайті.
Як був реалізований ремонти квартир, які розміщені в цьому розділі,  Ви можете оцінити в розділі Фотографії житлових інтер'єрів. 
 
Ви можете відфільтрувати нецікаві Вам приміщення, виходячи з площі, стилів інтер'єру і прибрати або, навпаки, показати мансардні приміщення.
Відібрані проекти Ви можете відправити нам, якщо Ви плануєте замовити дизайн будиночка або квартири. 
Ця вибірка інтер'єрів в сумі з діалогом про Ваші вподобання дасть нам необхідний рівень розуміння і допоможе досягти успіху в роботі над Вашим проектом.

ДИЗАЙН КІМНАТИ. ОСОБЛИВОСТІ

У чому ж особливості дизайну приватного інтер'єру в порівнянні з громадським?
Ми звертаємо увагу на такі особливості в процесі розробки інтер'єру будинку і хочемо звернути Вашу увагу, незалежно від того чи це сучасний дизайн однокімнатної квартири, чи дизайн в класичному стилі.

Для нас важливо тонке відчуття дизайнером інтер'єру психології Вас, як замовника.
В процесі розробки інтер'єру кімнати ця компетенція важливіша ніж при розробці громадського інтер'єру, оскільки в останньому випадку мова йде скоріше про якесь середнє арифметичне поглядів всіх відвідувачів, тобто параметр, який дизайнер може оцінити і без деталізації власної думки замовника.
При розробці ж інтер'єру під смаки конкретної людини, звичайно, потрібно вміти зрозуміти його, тут і знадобляться психологічні навички.

У спробі розібратися в смаках замовника часто спливає наступна складність: замовник не знає власних смаків, тому що ніколи про них не замислювався або його смак не має конкретного напрямку.
Спочатку може здатися, що це досить логічно - бо людина і звернувся до дизайнера, тому що не знає що зробити з власним інтер'єром.
Але це тільки на перший погляд.
Якщо не визначитися зі стилем майбутнього інтер'єру і смаками його господаря перед або відразу на початку робіт над проектом, то ремонт кімнати, як і її декор, може істотно ускладнитися, сповільнитися і зайти в глухий кут.

Дизайн квартири. 3 основних аспекти щодо вибору стилю :

  • Стилів і їх різновидів дуже багато, щоб просто їх перебрати один за іншим роблячи варіанти дизайну.
  • Якщо замовник не замислювався досить над стилем свого інтер'єру, його смак почне змінюватися в процесі роботи над проектом.
  • Підхід "ви ж дизайнери, вам видніше" не гарантує, що Ваш смак співпаде зі смаком дизайнера без додаткових уточнень Ваших смаків.
Будьте готові йти на компроміси, обумовлені різницею в баченні інтер'єру членами Вашої сім'ї, а також існуючими обмеженнями Вашої квартири або будинку: площі приміщень, розташування дверей і вікон, несучих конструкцій, висоти стелі, бюджету та інших.
Наприклад, інтер'єр однокімнатної квартири може не вмістити і спальну, і спортивну, і робочу зону в тому форматі, в якому Вам хотілося б.
Звичайно, дизайнер зробить все від нього залежне, але треба розуміти, що далеко не завжди можливо отримати результат, який хочеться в ідеалі, в силу об'єктивних причин.

З одного боку, ми наполягаємо на співпраці замовника і дизайнера, особливо на початковому етапі розробки дизайну і формулюванні технічного завдання, а з іншого боку важливо не надто захопитися, і дати дизайнеру вільно творити.
Не забувайте, що Ви йдете до дизайнера за його ідеями, а не тільки для того, щоб намалювати власні.

Лише для візуалізації власного бачення більш правильно буде звернутися в студію 3д візуалізації.
Але, в цьому випадку, будьте готові до того, що все, що Ви самі придумали після візуалізації може виглядати далеко не так, як Ви собі уявляли: або різні елементи можуть не стикуватися між собою, або площа кімнати може не відповідати формам, які Ви хочете туди помістити, і так далі.
Ось тут якраз і потрібно довіритися майстерності дизайнера, дати йому свободу творчості і відкритим розумом оцінити його майстерність оформлення кімнати, з усіма сильними і слабкими сторонами цього приміщення, наприклад, в умовах невеликої площі, але високої стелі.

Дизайн однокімнатної квартири. Особливості

Плануючи ремонт однокімнатної квартири, важливо приділити максимум уваги плануванню. Адже інтер'єри однокімнатних квартир найскладніші в організації простору. 
1-кімнатне житло повинно бути і комфортним для сну, і для проведення денного дозвілля. Що вибрати: розкладний диван або ліжко? А, може, є інші варіанти?
Розробляючи дизайн 1-кімнатної квартири, потрібно розуміти, що все залежить від конкретного планування і індивідуальних вимог до функціоналу приміщень.

Дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

Перепланування 2-хкімнатної квартири також вимагає проявити майстерність зонування, грамотно перемістити перегородки, виділивши на кожну кімнату оптимальна кількість m2.
Саме, оптимальну площу, а не бажану в ідеалі, оскільки, як правило, на всі "хотілки" її не вистачає.
У 2-кімнатних квартирах часто постає питання: чи потрібна окрема ванна кімната або обійтися об'єднаним санвузлом? А може достатньо душової? ..

Дизайн трикімнатної квартири

Трикімнатний інтер'єр. Тут вже є, де розгулятися. Можна зробити кухню-студію, пару санвузлів і для спальні, і дитячої місце залишиться.
Зрозуміло, всі ці ідеї по плануванню мають сенс, якщо мова йде не про панельний будинок. Інакше, можливість перепланування різко скорочується.

Красиві квартири - це квартири, витримані в єдиному стилі

Іноді трапляється, що клієнти хочуть поєднати в одній квартирі різні стилі оформлення. 
Щоб інтер'єр довше не набрид, вони прагнуть в кожній кімнаті застосувати різні концепції, нашпигувати оригінальністю кожен сантиметр простору. 
Такий підхід рідко призводить до хорошого результату. Особливо варто приділяти увагу внутрішній узгодженості в таких приміщеннях, як кухня, вітальня і передпокій. 
Кожна деталь в них, і особливо меблі, повинна працювати на гармонію всього простору, на його об'єднання. 
Адже красиві кімнати, окремо, - це ще не красива квартира, в цілому. 

Як бачите, є багато моментів, які потрібно враховувати, розробляючи дизайн-проекти квартир.
Тому, якщо Ви звертаєтеся в студію дизайну, і Вам задають недостатньо питань по Вашим смакам, а тільки запевняють, що все буде добре, тому що "ми - професіонали", варто задуматися, а чи достатньо досвіду у цих дизайнерів.
Можливо, вони просто ще не стикалися з певними ситуаціями або не знають як їх уникнути.

Якщо Вам потрібна консультація по дизайну інтер'єру в м. інше місто, звертайтесь за тел: (097) 744-08-67 або через кнопку Онлайн-консультації на цій сторінці.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.