RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Подих природи в кожному куточку цього інтер’єру

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Інтер’єр вітальної й прихожої виконаний у сучасному стилі з додаванням етно, в якому гармонійно поєднанні світлі відтінки та дерево
Характеристики

Категорія
Дата
Листопад 2023
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
22,5 м.кв
Опис

Вітальня зона — це серце дому, де люди проводять більшу частину свого часу, відпочиваючи, розважаючись і спілкуючись із родиною та друзями. Важливо створити комфортний і привабливий житловий простір. Бажання замовниці розмістити:

-        Великий диван, бажано механізм з розкладною системою;

-        ТВ зону та ігрову зону для дитини;

-        Місце для читання.

Створено спокійне та сучасне середовище вітальної кімнати для відпочинку. У вітальні розміщено зони – відпочинку, ігрову й зону для читання. Зона відпочинку облаштована великим диваном з системою розкладання та телевізором. Текстиль помаранчевого кольору в зоні для читання, створює необхідні акценти, додає природності та свіжості. Також наповнили простір дерев’яними текстурами.  Ігрова зона облаштована мольбертом для малювання, та невеличкою відпочинковою зоною – вігвам, де можна насолодитись переглядом мультфільмів. Вийшло цікаво, без лишніх деталей й досить практично. Різні сценарії освітлення – основне, зоноване та підсвітка – додають функціональності і атмосфери.

Планування та дизайн передпокою відіграють вирішальну роль у створенні функціонального та естетично привабливого простору. Ретельно продуманий простір - велика шафа для зберігання верхнього одягу, з нижньою підсвіткою для взуття, включання по датчику руху. Також поруч розташовано пуф, для зручності. У вхідній групі розташовано підвісну консоль з цікавим дзеркалом та системою підсвідчування, переподкій гармонійно вписується в іншу частину квартири. В освітленні використано точкові світильники, а в зоні входу - підвісний світильник, які додають функціональності та стилю.

Основні матеріали:

Двері прихованого монтажу "HYGGE" Porte Inside;

Крісло UNI. DesignLoft ;

Точковий світильник NOWODVORSKI 66486;

Люстра стельова HONGO (вітальня) S розмір Anzazo;

Підвіс Eclipse D18 Silver 220735- 100000885 (передпокій) Domosvet.

Відгук дизайнера
Загальною ідеєю цього інтер’єру стало поєднання функціональності та естетики! Результат – гармонійний і стильний простір, що об’єднує елегантність і практичність.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.