RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто України
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город Украины
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Місце, де живе гармонія

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Це той випадок, коли дизайн почався з одного конкретного елемента, поступово "обріс" і набув завершеної форми.

Під час обміру замовниця висловила бажання замінити існуючий панельний радіатор опалення на високий трубчастий чорного кольору.
При розгляді планувальних рішень визначилися, що кольорова гама спальні буде монохромною: відтінки сірого, графітного і чорні акценти мають задати загальний настрій кімнаті.
Характеристики

Категорія
Дата
Грудень 2021
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
12,4 м.кв
Опис
Приміщення має єдине джерело природного світла - широкі балконні двері. Балкон теж засклений, що частково перешкоджає проникненню сонячного світла.

Тож темно графітові шпалери з абстрактним орнаментом прикрасили лише стіну за ліжком, решта "одяглися" в світло сірі шпалери з дрібною текстурою.

Підлога встелена ламінатом графітового кольору з імітацією дерева. Плинтус підібрано під колір підлоги з метою візуального розширення простору кімнати.

Балконні двері мають рами темного кольору, а проріз дверей по периметру обшитий МДФ з текстурою близькою до текстури ламінату.

Найсвітліші деталі інтер'єру: двері і стеля.
Завдячуючи їм виникає відчуття контрасту і легкості. Стеля оздоблена гладкою декоративною штукатуркою, що має приємне перламутрове покриття і нагадує шовк. Білі двері створюють враження урочистості і "освітлюють" найвіддаленішу від сонячного світла частину приміщеня.

Корпусні меблі виконані в графітовому кольорі. Цікавою особливістю є розсувна система дверей шафи: в закритому стані фасади розміщуються в одну лінію. Скляне наповнення фасадів візуально полегшує масивність шафи.

Ліжко, оббите сірою рогожкою, є центром композиції спальні. Це підкреслюється не лише оздобленням стін та підлоги, а й симетричними тумбами і бра, люстрою на стелі.

Головний герой - трубчастий радіатор, задав стиль і джерелам світла, оформленню дзеркала і ще багатьом акцентним елементам, що поєдналися створивши ауру гармонії.
Відгук клієнта
Виктория
Хотим выразить благодарность за профессионализм, отзывчивость и терпение замечательной команде Наташе, Ире и Павлу!
Было приятно, когда работа слаженная, все понятно и особенно когда тебя слышат и воплощают в жизнь твои идеи и желания! Мы думали, перед тем как обратить к услугам дизайнеров, но ни разу не пожалели, а наоборот увидели нашу квартиру совсем по другому и намного лучше!

Спасибо за работу! Теперь будем воплощать красоту в жизнь, которую сделала Ваша команда!
Однозначно рекомендуем!"
Відгук дизайнера
Радіатор не лише додав стильну нотку в "звучання" інтер'єру, але й має гарні технічні показники тепловіддачі. В кімнаті буде тепло і затишно незважаючи на погоду за вікном.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто України, online.