RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн шоуруму салону

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Дизайн шоуруму салону краси - Замовити дизайн салону краси за тел. 097-744-08-67
Характеристики

Дата
Березень 2017
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
25.0 м.кв
Опис

Ідея дизайну. Лофт з акцентом червоного.

Концепція дизайну. Інтер'єр шоурума є інтерпретацією стилю Лофт. Даний стиль формується архітектурними особливостями приміщення, так як об'єкт знаходиться в сучасному приміщенні, за основу взято поєднання приглушеної "сухої" деревини (як підлогове покриття), збереженої цегли (в якості декоративних площин) і штукатурки в двох кольорах - світло-кремовому і оранжево-теракотовому.

Рішення стелі в темно-сірому фарбуванні по плитах перекриття зменшує його активність, тим самим зробивши основний акцент на стіни і меблі. Основний зал шоурума розділений на 2 зони за допомогою дерев'яної конструкції.

На підтримку матеріалу підлоги і обраного стилю, вона оформлена в металевий каркас з інтегрованим світлодіодним підсвічуванням представленого товару. Метал пофарбований в чорний, так як даний колір проявляє на своєму тлі інші, і увагу буде сконцентровано тільки на товар. Передбачені прорізи, через які з боку працівників буде видно, як входить відвідувач.

Основні матеріали, використані в дизайн-проекті:

Двері виконані з дерева, елементи металевої оббивки присутні, як данина минулим століттям, в яких було побудовано більшість фабрик і заводських приміщень, які сформували ікони стилю лофт.

Логотип оформлений в класичну рамку зі світлодіодним підсвічуванням. Нижче — 3 полки, аналогічного рішення з основними нижніми. На підтримку червоного кольору в логотипі додали кілька червоних акцентів в поличці, світильнику і висувних ящиках.

На стелю додані фальшбалкі зі спрямованими світильниками. У центрі композиції підвісні світильники, згруповані і опущені на різний рівень, що створює імпровізовану люстру. Цей артоб'єкт служить не тільки за своїм прямим призначенням, але і прикрашає, надає динамічності і жвавості в шоурум.

Полки зроблені частково з подвійного ДСП, частково скляні, з металевим каркасом і підвісами.

Адреса об'єкту: м. Черкаси

Інші кімнати в цьому проекті

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.