RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн ресторану в с. Требухів Київської області

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Наша студія створила сучасний та стильний дизайн ресторану в Київській області. На даному об'єкті ми розробили дизайн ексетр'єру та інтер'єру. Також спроєктували закриту терасу, таким чином збільшили кількість місць для гостей в ресторані.
Характеристики

Дата
Вересень 2023
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
98 м.кв
Опис
Загалом дизайну ресторану ми виконали в сучасному стилі. Використали стриману кольорову гаму. Дадали декоративні панелі з гнучкої кераміки, як цікавий акцент та родзинка закладу. Їх ми застосували у фотозоні та в санвузлах на стінах, біля дзеркал. Таким чином ми додали брутальності інтер'єру та наповнили його цікавими фактурами.

Також цікавою дизайнерською ідеєю є використання лакобелей на стіні за барною стійкою. Двері поруч ми виконали в такому ж матеріалі, зробивши простір лаконічнішим. Також за допомогою глянцевої поверхні цього матеріалу ми візуально збільшила простір.

Доповнили зону барної стійки металевою підвісною конструкціює із зеленню. Також в головному залі спроєктували меблі з вазонами, що відокремлюють групи столів та створюють затишну атмосферу в ресторані.

Окрему увагу слід відмітити сценаріям освітлення. В даному ресторані ми спроєктували декілька сценаріїв освітлення. В основній групі точкових світильників заклали димерування. Також високий простір закладу заповнили підвісними світильниками круглої форми та дзеркалами. Таким чином ми підкреслили високі стелі та збагатили його цікавими елементами.
Відгук дизайнера
В цілому, вдалось втілили мрію замовників та створити сучасний заклад зі своїм дизайнерским стилем.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.