RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн основної зали ресторану "Drova" у м. Кропивницький

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Ресторан знаходиться у напівпідвальному приміщенні старої будівлі у центрі міста. Цегляні стіни були пофарбовані у сірий колір та зберегли свою текстуру. Місцями ця текстура перебивалася штукатуркою, що прикривала проводку та незначні руйнування поверхні.
Характеристики

Дата
Липень 2023
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
139 м.кв
Опис
Виходячи з цих умов було прийнято рішення зупинитися на стилі лофт зі збереженням текстури цегли. Для надання особливого шарму цегла була "пристарена" багатошаровим фарбуванням і фактурною штукатуркою, нанесеною в хаотичному порядку для приховання системності старої штукатурки, розташованої відповідно до технологічної необхідності.

Глянцева натяжна стеля чорного кольору створює відображення, що візуально збільшує висоту приміщення.
Декоративні балки під дерево розбивають площу стелі на окремі секції, тим самим запобігаючи провисанню, яке неминуче проглядалося б у відображенні. У цих балках вбудовані точкові світильники, що забезпечують локальне висвітлення столів. Ці світильники дублюються декоративними підвісними світильниками з лампами Едісона.

У центрі приміщення знаходиться люстра індивідуального виготовлення, що складається з двох кілець на різних рівнях, на яких закріплена світлодіодна стрічка.

На торцевій стіні знаходяться назва ресторану у вигляді об'ємних букв з внутрішнім підсвічуванням, які закріплені на металевій конструкції. Ця конструкція дозволяє забезпечити електроживлення букв без додаткового пошкодження текстури цегляної стіни, а також є окремим декоративним елементом.

На торцевій стіні суміжного залу розташоване дзеркало круглої форми з прихованим світлодіодним підсвічуванням.
Частина стіни під ним обкладена темною глянсовою плиткою, обрамлена з боків панелями з дерев'яних рейок, закріплених під кутом і вертикальними рядами фацетованих дзеркал 200 х 200 мм.

При вході до ресторану розташована фотозона, відокремлена від основного залу перегородкою. Частина цієї перегородки оброблена деревом, а частина виконана зі скла "бронза", обрамленого латунним профілем. На протилежній стіні розташоване велике квадратне дзеркало зі зміщеною під кутом рамою і контражурним світлодіодним підсвічуванням, а також декоративна дерев'яна панель, що повторює ту, яка розташована на перегородці, що протистоїть. На цих панелях розташовані бра.
На торцевій стіні знаходиться дерев'яна арка з контражурним підсвічуванням.

Елементи декору рясніють дзеркалами і глянцем, зміщують стиль оздоблення інтер'єру в ар-деко, який органічно вписується в старі цегляні стіни. Весь інтер'єр прикрашений штучними ліанами та стабілізованим мохом, які у поєднанні із зістареними цегляними стінами створюють атмосферу давнини та таємничості з відблисками сучасної розкоші у стилі ар-деко.
Відгук дизайнера

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.