RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Фасад магазину "М'ясокрай" у м. Сміла

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Фасад магазину представляє собою «візитну картку». Він повинен мати привабливий і естетичний вигляд, привертати увагу і викликати цікавість у покупця, спонукати відвідати магазин. Саме екстер'єр справляє перше враження.
Характеристики

Дата
Березень 2023
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Фото реалізації
Опис
При оформленні фасаду м’ясного магазину в м. Сміла основним завданням було дотримуватися фірмового стилю. Саме тому серед кольорової гами переважають сірі та червоні кольори.

Як основний оздоблювальний матеріал було обрано вентильований фасад, що виконує не тільки естетичну але і практичну роль. Він захищає від негативних кліматичних явищ і створює сучасний, стильний вигляд магазину.

Композитні панелі мають ряд переваг та незвичайну фактуру. Саме з цього матеріалу виготовлена велика кількість декоративних елементів фасаду. Особливим елементом є конструкція з трикутників, що розміщена поруч з вхідною зоною та на задньому фасаді. Грані трикутників мають різне забарвлення (з однієї сторони світло-сіре, а з іншої чорне). Завдяки такому прийому колір будівлі буде змінюватись в залежності від руху людини. Цей же матеріал використали для рейок та колон, але вже з текстурою дерева.

Скло панорамних вікон покрите клейкою плівкою у вигляді сітки та логотипами магазину. Матеріал не перешкоджатиме вільному доступу сонячного світла і забезпечить відкриту вітрину. Такий підхід збільшує активність покупців.

Особливе місце в оформленні відводиться вивісці, яка знаходиться поруч з вхідною зоною.

Важливу роль в оформленні фасаду магазину відіграє підсвічування. Тому було вирішено додати підсвітку червоного кольору в колонах та прожектори направленого світла у вхідних зонах. Освітлення є найсильнішим інструментом для створення бажаної атмосфери, настрою. Крім того, освітлювальні прилади є складовою частиною реклами. Для цього постери на задньому фасаді також підсвічуються прожекторами.
Відгук дизайнера
Основним завданням дизайну екстер'єру магазину було зробити так, щоб у людини виникло бажання зайти в магазин і повернутися знову. Безсумнівно, не зважаючи на кольорову гаму, такий яскравий фасад не залишиться без уваги.
Інші кімнати в цьому проекті

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.