RU
+38 097 744 08 67
Колл центр для замовлень в м. інше місто
Пн-Пт 9:00-17:30
другой город
Увійти
дизайн-студія інтер'єру

Дизайн фасаду бізнес-центру в Черкасах

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00

Основою для цього дизайн-проєкту послугувала будівля радянської епохи, яка розташована в м. Черкаси. Будівля нежитлового типу, що складається з двох частин: одноповерхова частина орієнтована на червону лінію і має вітражне скління, і двоповерхова частина, що була добудована пізніше, має кілька входів і побудована за кабінетним принципом.

Характеристики

Дата
Вересень 2023
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Опис

Задачею дизайн-проєкту було адаптувати цей об'єкт під сучасні потреби, зокрема під функції офісу. Основною метою було створити новий сучасний образ офісного центру, який гармонійно доповнить міське середовище і привертатиме увагу його мешканців.

Поряд із цим слід зазначити, що під час проєктування було враховано такі моменти, як енергоефективність самої будівлі, застосування сучасних матеріалів і джерел освітлення. Нова фасадна система передбачає застосування плитного мінераловатного утеплювача, який забезпечує значне зниження тепловтрат взимку, а також знижує витрати на кондиціонування влітку. Також слід зазначити, що цей тип утеплення пожежобезпечний. 

Нові системи скління підбиралися за аналогічним принципом: з метою зниження тепловтрат. Для оздоблення фасадів застосовано композитні матеріали і керамограніт для зовнішнього застосування, які стійкі до атмосферних впливів, а також вандало-стійкі. Усі системи освітлення світлодіодні, що знижує енерговитрати у вечірній час доби.


На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто, online.