RU
другой город Украины
Увійти
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
магазин дизайн-послуг
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Дизайн спальні для підлітка в сучасному стилі

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Дизайн спальні для підлітка в сучасному стилі, м.Черкаси
Характеристики

Категорія
Дата
Лютий 2015
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
24.5 м.кв
Опис

Ідея дизайну. Енергія міста.

Основні складнощі при роботі над проектом. Наявність балок і 2 колон. Водопровідну трубу, що йде уздовж стіни на дах, вирішено було закрити одежною шафою (праворуч від ліжка). Радіатор захований в ніші за ліжком.

Основні переваги реалізованого проекту над існуючим. Вийшла стильна кімната для підлітка. Це вже не просто житло, а зона психологічного комфорту і джерело енергії. Дизайн інтер'єру цієї кімнати відштовхується від функціонального навантаження кімнати. А тут воно дуже велике - це і спальня, де можна відпочити, і вітальня, в яку він запрошує друзів, і кабінет, в якому він готується до занять, і ігрова кімната, і центр розваг, де він дивиться фільми, грає у відеоігри та т. д. Повноцінний тренажерний зал влаштувати не вийшло (та й не стояло такого завдання), але місце для шведської стінки виділили. А це вже прекрасна можливість відірватися від зошитів або комп'ютера і хоч 5 хвилин приділити фізичним вправам. Стіну за шведською стінкою з метою практичності було вирішено оформити білою декоративною цеглою.

При дизайні меблів теж віддали перевагу функціональності. Ідеально вписується в цей стиль меблі чіткої геометричної форми, легка, зручна, з хромованими металевими ручками. У цьому віці меблі - всього лише місце, куди можна прибрати книги, диски і всякі зайві речі. Робоча зона, як правило, призначена як для навчання, так і для занять улюбленою справою - моделюванням, читанням, комп'ютером. Тому тут головне - ергономіка. Все необхідне має бути під рукою. А достатню кількість полиць і висувних ящиків врятують підлітка від хаосу.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Графічність стилю підкреслюють прямокутні форми МДФ-меблів і прості геометричні лінії гіпсокартонної стелі з блакитним світлодіодним підсвічуванням в нішах. Основні стіни оформлені білою декоративною штукатуркою, щоб кімната була максимально світлою, вони є світлим фоном для контрастних меблів. Шпалери в узголів'я ліжка "AS Creation - Manhattan". У зоні дивана - фотошпалери на замовлення. Диван "Дельфі-міні" фірми "Blest". Точкові світильники фірми "Eglo". Бра і настільні лампи фірми "LAMPEX" (Польща) з перфорованим малюнком повторюють тему міста.

Коментарі
Відгук дизайнера

Інтер'єр лаконічний і функціональний. Що важливо для хлопчиків-підлітків - таку кімнату легко підтримувати в чистоті. Тут немає великої кількості декоративних елементів, поверхня меблів і стін добре миється. Такий лаконічний стиль припаде до душі не тільки спортсменам, а й «ботанікам», технарям, програмістам, які не люблять, щоб їх щось відволікало. Контраст чорного і білого - класика, яка дозволяє зробити інтер'єр кімнати сучасним, стильним і трохи брутальним. А яскравий жовтий колір підживлює енергією, будить ентузіазм, додає тепла і затишку. Для підлітка головне, щоб приміщення не було похмурим.

Підлітковий вік - це емоції, маса вражень, музика, друзі, спорт і кіно. Все це рветься назовні і вимагає виходу. Це один з найбільш складних і суперечливих періодів розвитку становлення особистості. Але вже зовсім скоро з тінейджера виросте молода людина, яка перейме все краще, що було за ці роки.


На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто України, online.