RU
другой город Украины
Выбрать автоматически
Ивано-Франковск
Киев
Луцк
Львов
Тернополь
Черкассы
Ваш город другой город Украины?
Увійти
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
магазин дизайн-послуг
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Дизайн ресторану в класичному стилі

BASE
0.00
-0%
0.00
Економія 0.00
Дизайн ресторану в класичному стилі, м. Черкаси
Характеристики

Дата
Серпень 2013
Стиль
Мансарда
Без мансарди
Площа
73,4 м.кв
Опис
Дизайн ресторану в класичному стилі, м. Черкаси.

Ідея дизайну. «Розкіш золота»

Втілення дизайн-концепції. Золотий колір асоціюється з багатством, аристократизмом і привілеями, тому замовником ставилося завдання оформити його саме з використанням цього кольору. В якості додаткового кольору був обраний коричневий. У нашому інтер'єрі це поєднання кольорів підкреслило тонку красу кольору золота, а не його різноманітність.

Питання зонування простору і розмежування його на функціональні зони в даному випадку не стояло, ажде в основному ресторан використовується для проведення банкетів з великою кількістю людей. Тому ці 8 столів повинні швидко групуватися. Для усамітнення в ресторані передбачено 2 окремі кімнати-кабінки по 9 і 13 м2, вхід в які здійснюється прямо з основного залу. Зони обідніх столів підкреслені тонованими дзеркалами з фацетом, в проміжках між якими видно золоту мозаїку.

Крім двох традиційних стельових люстр, в дизайні ресторану використовуються бра над кожним столом, велика багаторівнева люстра посередині залу, точкові світильники з кришталевими підвісками і світлодіодне підсвічування. Головне завдання такого прихованого освітлення - вигідно підкреслити золоту мозаїку під барною стійкою і створити незвичайну гру світлових відблисків на центральному мозаїчному панно. Така велика кількість різнопланового освітлення додасть приміщенню святковості та добре підкреслить блиск келихів.

При роботі над даним проектом було кілька складнощів: по-перше, це радіатор, розміщений біля основної стіни. Демонтувати або перенести в інше місце не було можливості, так як він був єдиним джерелом тепла в цьому великому залі, тому повинен знаходитися в центрі залу. В результаті було прийнято рішення його пофарбувати в коричневий колір і закрити декоративними гратами коричневого кольору. По-друге, потрібно було передбачити необхідний гіпсокартонний опуск для монтажу і розводки вентиляції по периметру всього залу. Так народився складний геометричний візерунок стелі. По-третє, дві великі чорні колонки на стійках по кутах від мозаїчного панно. Їх ми прикрили двома великими підлоговими квітками. По-четверте, уздовж основних стін в різних місцях розташовувалися 4 колони розміром 17х12 см (див. план). Щоб приховати їх, по периметру через рівний крок було зроблено нарощування з гіпсокартону, в результаті утворилися поглиблення з тонованими дзеркалами у кожного столу.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Люстри і бра «Emmepilight Classica», велика багаторівнева люстра "Ottocento", паркет, дерев'яні панелі по периметру стін, бронзові дзеркала з фацетом, мозаїка золотого кольору, декоративна штукатурка.
Коментарі
Відгук дизайнера
Особисто я ходжу в ресторани, щоб не тільки втамувати голод, а й отримати насолоду від затишної обстановки. Тому перше, на що звертаю увагу - це інтер'єр приміщення, адже атмосфера - одна з найважливіших складових гарного ресторану. Якщо у нього цікавий і унікальний дизайн, а також гарна кухня, то це ключ до успіху і популярності. Саме від цього залежить таке важливе перше враження від ресторану, бажання спробувати вишукані страви і повернутися сюди знову.

На сайті студії Інтер'єр-Ідея представлено виключно роботи наших дизайнерів.
Інтер'єр-Ідея - дизайн інтер'єру в м. інше місто України, online.